OSP Sidzina

Telefony alarmowe

Pożar, wypadek, awaria

Dzwoń 112, 998

Aktualności

scania

Od 6 grudnia 2016 r. na wyposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidzinie znalazł się nowy ciężki pojazd ratowniczo-gaśniczy SCANIA P370.

Czytaj dalej

strefakibica

12 czerwca wystartuje Euro 2016, rozpocznie się bardzo ważnym wydarzeniem dla całej Polski. W najbliższą niedzielę nasza reprezentacja zmierzy się z Irlandią Północną. Ochotnicza Straż Pożarna w Sidzinie organizuje Klub Kibica, który mieści się w remizie OSP (duża sala), wszystkich serdecznie zapraszamy, startujemy w niedzielę o godzinie 17:30.

Czytaj dalej

akcja krew

10 kwietnia 2016 r. odbędzie się w Sidzinie zbiórka krwiodawstwa. Krew jest bezcennym lekiem, którego nie da się wytworzyć syntetycznie. Przetaczana podczas transfuzji lub podawana w postaci przetworzonych preparatów pozwala ratować życie i zdrowie. Obecnie we wszystkich stacjach występują niskie stany krwi.

Czytaj dalej

wypadek traktora

31 lipca 2012r. około godz.12.30 w Sidzinie na Kordelowych Dolinach przewrócił się ciągnik przygniatając 24-letniego mieszkańca Sidziny. Zdjęcia oraz informacje w rozwinięciu wpisu.

Czytaj dalej

wypadek tigra

7 czerwca 2012r. około godz. 17.00 w Sidzinie dachował Opel Tigra. Policjanci ustalili, że kierujący oplem tigra jadąc z kierunku Małej Sidzinki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożny betonowy przepust, co spowodowało wywrócenie pojazdu.

Czytaj dalej

lada niva

Ochotnicza Straż Pożarna w Sidzinie ogłasza sprzedaż lekkiego samochodu operacyjnego: SOp Lada Niva. Zdjęcia oraz informacje o samochodzie w rozwinięciu wpisu.

Czytaj dalej

nowa

Po wielkich trudach i bojach, godzinach spędzonych przy selekcji i segregacji zdjęć, wielu nocach zarwanych na pisaniu tekstów mam ogromną przyjemność przedstawić wszystkim nową i mocno odmienioną wersję internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidzinie...

Czytaj dalej

mitshubishi

W dniu 19 grudnia 2011 r. na terenie JRG 5 w Krakowie zostało zorganizowane uroczyste przekazanie samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz sprzętu hydraulicznego pozyskanego dla OSP woj. małopolskiego przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie oraz Zarząd Wykonawczy OW ZOSP RP. Nasza jednostka zakupiła...

Czytaj dalej

podatek

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej jak co roku kieruje prośbę do wszystkich identyfikujących się ze Związkiem o wspólne zaangażowanie w kampanię „1% podatku na rzecz Związku OSP RP”. Apel kierujemy przede wszystkim do strażaków ochotników, działaczy oraz członków współdziałających i sympatyków Związku OSP RP...

Czytaj dalej