Nowa wersja strony

Po wielkich trudach i bojach, godzinach spędzonych przy selekcji i segregacji zdjęć, wielu nocach zarwanych na pisaniu tekstów mam ogromną przyjemność przedstawić wszystkim nową i mocno odmienioną wersję internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidzinie.

Strona obecnie jest w fazie testów ale po wielu naciskach ze strony władz zdecydowałem się umieścić ją na serwerze :).W wolnej chwili postaram się usprawniać i aktualizować witrynę. Mam nadzieję, że odświeżona forma serwisu przypadnie Wam do gustu, jednocześnie będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonalności i wychwyconych błędów. Miło było by również gdybym dostał od Was jakieś nowe ciekawe zdjęcia i materiały na temat naszej straży pożarnej. Aby strona była wyświetlana poprawnie zaleca się korzystanie z nowszych wersji przeglądarek (IE9, Opera 11.5+, Firefox 7+, Chrome 15+).

Życzę miłego oglądania i zapraszam do regularnych odwiedzin.
Z pozdrowieniami – Admin OSPSidzina.pl